SOBINCO Zamek główny zapadkowy 8605-U22-25
2_max.jpg
  • nowość
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
218.31
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 4 pkt [?]
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Producent: SOBINCO
Kod produktu: 8605-U22-25
Opis
ZAMEK SOBINCO/REYNAERS 8605-U22-25
Zamek z dźwignią.
Trwałość zamka: 200.000 cykli (obciążenie zapadki 10N).
Wysoka odporność na korozję (brak wymagań temp.).
Wymiary:
  • A - Rozstaw zamka  92 mm
  • B - Dormas zamka 25 mm
  • C - Długość blachy czołowej 274 mm
  • D - Szerokość blachy czołowej 22 mm
  • E - Szerokość puszki 50 mm
  • F - Wysokość puszki 210 mm